Pojat 2007 (E-10)

Pojat E10 Piirisarjaturnaus 28.5.2017 Rovaniemi (Tasot 1, 2 ja 3)

Turnauskutsu 28.5.2017.pdf

Otteluohjelma joukkueittain taso 1.pdf

Otteluohjelma joukkueittain tasot 2 ja 3.pdf



                        OUNASHALLI (Hiihtomajantie 4, 96400 Rovaniemi) Taso 1

Klo Kenttä A   Klo Kenttä B   
10 - 10:55 RoPS Tervarit-jun/Musta 10 - 10:55 HauPa/Keltainen TP-47/07 Punainen
11- 11:55 Ajax/Valkoinen KePS/Punainen 11 - 11:55 OLS/Sininen Ajax/08 Valkoinen
12 - 12:55 OTP/Punainen RoPS 12 - 12:55 HauPa/Keltainen OLS/Keltainen
13 - 13:55 Tervarit-jun/Musta OLS/Sininen 13 - 13:55 TP-47/07 Punainen KajHa/Keltainen
14 - 14:55 Ajax/Valkoinen Tervarit-jun/Musta 14 - 14:55 KajHa/Keltainen FC SCJ/Punainen
15 - 15:55 Ajax/08 Valkoinen RoPS 15 - 15:55 OLS/Keltainen OTP/Punainen
16 - 16:55 KePS/Punainen ONS/06 Punainen 16 - 16:55 HauPa/Keltainen Ajax/08 Valkoinen
17 - 17:55 TP-47/07 Punainen Ajax/Valkoinen 17 - 17:55 ONS/06 Punainen KajHa/Keltainen
18 - 18:55 OLS/Sininen KePS/Punainen 18 - 18:55 OLS/Keltainen FC SCJ/Punainen
      19 - 19:55 Rops ONS/06 Punainen

                                                    
                                                       

                        SANTASPORT (Hiihtomajantie 4, 96400 Rovaniemi) TASOT 2 JA 3

Klo  Kenttä A   Klo Kenttä B  
9 - 9:55 FC SCJ/Punainen OTP/Punainen      
10 - 10:55 TP-47/Valkoinen OLS/Ruotsi 10 - 10:55 OLS/Ranska PSG KemPa
11 - 11:55 Ajax/Sininen Tervarit-jun/Musta 11 - 11:55 Liki/Pallokarhut Musta (T3) PonPa
12 - 12:55 OTP/Valkoinen KemPa 12 - 12:55 KaPa FC Raahe (T3)
13 - 13:55 TP-47/Valkoinen Ajax/Sininen 13 - 13:55 KajHa/Musta OLS/Kreikka AEK
14 - 14:55 OLS/Ranska PSG ONS/07 Punainen 14 - 14:55 LiKi/Pallokarhut KajHa/Musta
15 - 15:55 Liki/Pallokarhut Musta (T3) OLS/Hollanti-Kreikka Aris 15 - 15:55 FC Raahe OLS/Kreikka AEK
16 - 16:55 RoPS/Sininen ONS/07 Punainen 16 - 16:55 LaFK FC Raahe (T3)
17 - 17:55 FC Raahe HauPa/Vihreä 17 - 17:55 KajHa/Musta KePS/Valkoinen
18 - 18:55 KemPa PonPa 18 - 18:55 ONS/06 Musta LiKi/Pallokarhut
      19 - 19:55 FC SCJ/Valkoinen OLS/Hollanti-Kreikka Aris

                                                   
                                                         

                         KESKUSKENTTÄ (Ruokasenkatu, 96100 Rovaniemi) TASOT 2 JA 3

Klo Kenttä A   Klo Kenttä B  
10 - 10:55 RoPS/Valkoinen (T3) SuPS/07-08 (T3) 10 - 10:55 HauPa/Vihreä RoPS/08
11 - 11:55 LiKi/Pallokarhut RoPS/Sininen 11 - 11:55 FC SCJ/Valkoinen FC Raahe
12 - 12:55 SuPS/07-08 (T3) ONS/07 Punainen 12 - 12:55 KePS/Valkoinen OLS/Ranska PSG
13 - 13:55 OLS/Ruotsi ONS/06 Musta 13 - 13:55 OLS/Hollanti-Kreikka Aris LaFK
14 - 14:55 KaPa HauPa/Vihreä 14 - 14:55 Tervarit-jun/Musta OTP/Valkoinen
15 - 15:55 KePS/Valkoinen ONS/06 Musta 15 - 15:55 SuPS/07-08 (T3) PonPa
16 - 16:55 OTP/Valkoinen TP-47/Valkoinen 16 - 16:55 KaPa RoPS/08
17 - 17:55 Tervarit-jun/Musta FC SCJ/Valkoinen 17 - 17:55 RoPS/Valkoinen (T3) Liki/Pallokarhut Musta (T3)
18 - 18:55 LaFK RoPS/08 18 - 18:55 FC Raahe (T3) RoPS/Valkoinen (T3)
      19 - 19:55 Rops/Sininen OLS/KREIKKA AEK

 
Joukkueen sivut tarkemmin osoitteessa http://rops07.nimenhuuto.com

Joukkueenjohtajat Seppo Ollikainen seppo.ollikainen@trafi.fi 040-865 1349
  Tomi Talvilahti tomi.talvilahti@insta.fi  0400-708 627
Valmentajat Jaakko Höynälänmaa jaakko.hoynalanmaa@gmail.com 040-867 2553
  Kimmo Vitikka kimmo.vitikka@santasport.fi 040-587 9355
  Ville Mäkelä ville.makela@rovaniemi.fi 045-144 8817
Rahastonhoitaja Pentti Katermaa pentti.katermaa@skanska.fi 040-051 9610
Huoltajat Kaj Lampinen kajlampinen@live.com 040-583 6163

 



 

Ota yhteyttä

Yhteystiedot:

  petri.jaatinen(@)rops.fi
 +358 400 584 227

  jari.ilola(@)rops.fi
 +358 400 322 374

 Koskikatu 24 as. 5 , 96200 Rovaniemi

Kaikki yhteystiedot

JoomShaper