Toimihenkilöt ja pelaajat

santacup

Valmentaja Marko Suopanki 040-5309768 marko.suopanki@pp.inet.fi  
Valmentaja   Aki Lintula 050-5903660 aki.lintula@tools.fi  
Joukkueenjohtaja  Juhani
Vuorenmaa
 0400-
693392
 juhani.vuorenmaa@pp.inet.fi  
Varainhankinta        
Rahastonhoitaja Pasi
Niskanen
040-1459738  pasi1.niskanen@pp.inet.fi  
Varustevastaava Jarmo Palo 040-5373460 jarmo.palo@vk-yhd.inet.fi   
Huoltaja Nina
Laurila
 045-6432886 laurilanina1@gmail.com

 
Talkoopäällikkö Kaisa Pahtakari 040-7362513 kaisa.pahtakari@hotmail.com  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 









Pelaajat 2017

 Nro  Etunimi Sukunimi  
 38  Isa  Nurminen  
  8  Lotta Hautaniemi     
 14  Pinja  Ikäheimonen   
 29  Mikaela   Kallonen  
  7  Kia Karvo  
 1 /15  Nea-Noora  Kellinsalmi    mv  
 27/12  Vera  Kellokumpu   mv  
 13  Ronja Kivilahti      
  3  Annastiina Niskanen  
 23  Annika Marttinen  
 26  Ida  Pahtakari  
 16  Anna-Maria Pyhäjärvi  
  9  Milja Ronkainen  
 18  Aamu  Suopanki   
 75  Elmiina  Kerola  
 35  Kia Vuorenmaa  
 31  Milla Uramo  



























 

 



Joukkuettamme ovat tukeneet seuraavat yritykset:

Arctic Drilling Company Oy Ltd                                                                                                   
Rovaniemen Keskuspesula Oy   
Oy Vestek Ab                                                   
Kemijoki Oy                      
JK Paintline Oy
Upola Kuljettaa Ky
Napapiirin Betoni Oy
Energiapolar Oy
SSR Lappi Oy
Rovaniemen Pelti Seppo Oy
Saraware Oy
Rovaniemen Prisma


Kummisponsoreita pelaajille

LVI-Ollila Oy                           Aamu Suopanki
Päiväkoti Asemapäällikkö          Kia Vuorenmaa
Kairatien apteekki                   IIda Pahtakari
Lady Line                              Annastiina Niskanen
Levin Rauta Oy                      Nea-Noora Kellinsalmi
FBDOC Oy                             Elmiina Kerola
Kauhajoen Optiikka Oy            Juliaana Räsänen
Choco Deli Oy                        Annika Marttinen



Kiitämme yhteistyökumppaneitamme saamastamme tuesta!!!

päivitetty 28.4.2017

PN

 

 

TallennaTallennaTallennaTallennaTallennaTallenna

Ota yhteyttä

Yhteystiedot:

  petri.jaatinen(@)rops.fi
 +358 400 584 227

  jari.ilola(@)rops.fi
 +358 400 322 374

 Koskikatu 24 as. 5 , 96200 Rovaniemi

Kaikki yhteystiedot

JoomShaper