Kierroksen tulokset - Lohkovaihe (19.01.2019 - 03.02.2019)

19.01.2019 - 1. kierros Yleisöä
14:00 NJS  3 - 0 (1:, 0:)  LPS    
16:00 KaaPo  3 - 0 (0:, 0:)  P-Iirot    
18:30 FC Jazz  3 - 1 (2:, 1:)  VPS J Akatemia    
20:30 Gnistan  2 - 1 (0:, 1:)  FC Viikingit   112
20.01.2019 - 1. kierros Yleisöä
14:00 PS Kemi  1 - 2 (0:, 2:)  OLS   120
15:45 JS Hercules  3 - 1 (1:, 1:)  RoPS/2   Heinäpää PH 105
20:15 HJS Akatemia  1 - 2 (1:, 0:)  Ilves/2   104
20:30 PEPO  1 - 1 (1:, 0:)  MP   87
25.01.2019 - 1. kierros Yleisöä
18:30 P-Iirot  2 - 3 (1:, 2:)  SalPa   85
19:30 VPS J Akatemia  0 - 2 (0:, 1:)  SJK/2   175
26.01.2019 - 1. kierros Yleisöä
19:00 FC Viikingit  1 - 3 (0:, 2:)  GrIFK   51
27.01.2019 - 1. kierros Yleisöä
13:00 Ilves/2  0 - 2 (0:, 1:)  TamU   412
13:45 JS Hercules  1 - 2 (0:, 0:)  OLS   178
14:00 MP  1 - 3 (1:, 2:)  JIPPO   149
14:00 FC Honka Akatemia  1 - 1 (1:, 0:)  NJS   100
15:30 RoPS/2  5 - 0 (3:, 0:)  PS Kemi   Ounashalli 75
21:00 PKKU  0 - 5  Klubi 04    
01.02.2019 - 1. kierros Yleisöä
19:00 PS Kemi  0 - 3 (0, 2)  JS Hercules   154
19:30 SJK/2  0 - 0 (0, 0)  FC Jazz   125
02.02.2019 - 1. kierros Yleisöä
13:15 SalPa  1 - 4 (1, 2)  KaaPo   72
14:30 GrIFK  1 - 3 (0, 2)  Gnistan   50
20:30 Klubi 04  2 - 3 (1, 2)  FC Espoo   234
03.02.2019 - 1. kierros Yleisöä
14:00 JIPPO  0 - 0 (0, 0)  PEPO   182
17:00 OLS  0 - 1 (0, 1)  RoPS/2   Heinäpää PH 114
18:20 TamU  2 - 0 (2, 0)  HJS Akatemia   114
20:30 LPS  0 - 0 (0, 1)  FC Honka Akatemia    
08.02.2019 - 1. kierros Yleisöä
20:15 FC Espoo  3 - 0 (1, 0)  PKKU   54

Sarjataulukko

Lohko 1
Sijoitus   Joukkue O VASC T H TM PM +/- P
3 OLS 3 2 0 1 4 3 1 6
1 RoPS/2 3 2 0 1 7 3 4 6
- JS Hercules 3 2 0 1 7 3 4 6
4 PS Kemi 3 0 0 3 1 10 -9 0
Lohko 2
Sijoitus   Joukkue O VASC T H TM PM +/- P
2 SJK/2 2 1 1 0 2 0 2 4
1 FC Jazz 2 1 1 0 3 1 2 4
3 VPS J Akatemia 2 0 0 2 1 5 -4 0
Lohko 3
Sijoitus   Joukkue O VASC T H TM PM +/- P
1 JIPPO 2 1 1 0 3 1 2 4
2 PEPO 2 0 2 0 1 1 0 2
3 MP 2 0 1 1 2 4 -2 1
Lohko 4
Sijoitus   Joukkue O VASC T H TM PM +/- P
1 TamU 2 2 0 0 4 0 4 6
2 Ilves/2 2 1 0 1 2 3 -1 3
3 HJS Akatemia 2 0 0 2 1 4 -3 0
Lohko 5
Sijoitus   Joukkue O VASC T H TM PM +/- P
1 FC Espoo 2 2 0 0 6 2 4 6
2 Klubi 04 2 1 0 1 7 3 4 3
3 PKKU 2 0 0 2 0 8 -8 0
Lohko 6
Sijoitus   Joukkue O VASC T H TM PM +/- P
1 KaaPo 2 2 0 0 7 1 6 6
2 SalPa 2 1 0 1 4 6 -2 3
3 P-Iirot 2 0 0 2 2 6 -4 0
Lohko 7
Sijoitus   Joukkue O VASC T H TM PM +/- P
1 NJS 2 1 1 0 4 1 3 4
2 FC Honka Akatemia 2 0 2 0 1 1 0 2
3 LPS 2 0 1 1 0 3 -3 1
Lohko 8
Sijoitus   Joukkue O VASC T H TM PM +/- P
1 Gnistan 2 2 0 0 5 2 3 6
2 GrIFK 2 1 0 1 4 4 0 3
3 FC Viikingit 2 0 0 2 2 5 -3 0

  Jatko-otteluun 

O = Ottelut V = Voitot T = Tasapelit H = Häviöt TM = Tehdyt maalit PM = Päästetyt maalit +/- = Maaliero P = Pisteet