Sarjataulukko

Sijoitus   Joukkue O V T H TM PM +/- P
1 TP-47 9 8 0 1 32 7 25 24
2 FC Sport-j 9 7 1 1 27 10 17 22
3 HauPa 9 6 1 2 28 15 13 19
4 ONS/2 9 5 2 2 19 8 11 17
5 SeMi 9 4 0 5 32 24 8 12
6 WFA YJ 9 3 3 3 10 18 -8 12
7 ONS/3 9 3 0 6 19 31 -12 9
8 RoPS 9 2 1 6 13 29 -16 7
9 FC United 9 2 0 7 17 28 -11 6
10 OBC 9 1 0 8 8 35 -27 3



O = Ottelut V = Voitot T = Tasapelit H = Häviöt TM = Tehdyt maalit PM = Päästetyt maalit +/- = Maaliero P = Pisteet

  Kierroksen tulokset - Ottelut (04.07.2020 - 19.09.2020)

04.07.2020 - 1. kierros Yleisöä
13:00 WFA YJ RoPS 2 - 1 (2, 1)   Kaarlen kenttä 110
15:00 ONS/3 SeMi 3 - 4 (1, 2)   25
09.07.2020 - 1. kierros Yleisöä
18:00 TP-47 ONS/2 0 - 1 (0, 0)   20
11.07.2020 - 1. kierros Yleisöä
12:00 RoPS FC Sport-j 1 - 2 (1, 0)   Rovaniemen Keskuskenttä 53
16:00 OBC WFA YJ 0 - 1 (0, 0)   25
12.07.2020 - 1. kierros Yleisöä
16:30 HauPa FC United 3 - 1 (2, 1)   30
15.07.2020 - 1. kierros Yleisöä
18:30 FC United ONS/3 4 - 2 (3, 2)   30
18.07.2020 - 1. kierros Yleisöä
15:00 SeMi OBC 8 - 0 (6, 0)   42
19.07.2020 - 1. kierros Yleisöä
14:00 FC Sport-j TP-47 1 - 3 (0, 2)   55
22.07.2020 - 1. kierros Yleisöä
18:00 ONS/3 ONS/2 0 - 3 (0, 2)   60
19:00 FC Sport-j WFA YJ 0 - 0 (0, 0)   100
23.07.2020 - 1. kierros Yleisöä
18:30 TP-47 HauPa 5 - 2 (3, 0)   50
25.07.2020 - 1. kierros Yleisöä
11:00 RoPS SeMi 5 - 4 (4, 2)   Susivouti TN 50
16:00 OBC FC United 0 - 2 (0, 2)   25
26.07.2020 - 1. kierros Yleisöä
18:00 ONS/2 HauPa 1 - 3 (1, 2)   97
30.07.2020 - 1. kierros Yleisöä
17:00 ONS/2 OBC 5 - 0 (1, 0)   39
06.08.2020 - 1. kierros Yleisöä
18:30 ONS/3 OBC 5 - 2 (0, 2)   55
08.08.2020 - 1. kierros Yleisöä
19:00 WFA YJ TP-47 1 - 3 (0, 1)   60
09.08.2020 - 1. kierros Yleisöä
14:00 SeMi FC Sport-j 2 - 4 (1, 0)   57
10.08.2020 - 1. kierros Yleisöä
17:00 HauPa ONS/3 7 - 2 (3, 2)   50
11.08.2020 - 1. kierros Yleisöä
17:00 RoPS ONS/2 1 - 1 (0, 0)   Rovaniemen Keskuskenttä 70
13.08.2020 - 1. kierros Yleisöä
19:00 FC Sport-j FC United 5 - 2 (5, 0)   50
16.08.2020 - 1. kierros Yleisöä
14:15 WFA YJ SeMi 0 - 8 (0, 4)   65
16:00 OBC HauPa 0 - 6 (0, 3)   25
18:00 TP-47 ONS/3 4 - 1 (1, 0)   20
22.08.2020 - 1. kierros Yleisöä
13:00 SeMi TP-47 0 - 5 (0, 2)   23
23.08.2020 - 1. kierros Yleisöä
15:00 ONS/2 FC Sport-j 0 - 1 (0, 0)   43
24.08.2020 - 1. kierros Yleisöä
18:30 FC United WFA YJ 3 - 4 (1, 3)   35
29.08.2020 - 1. kierros Yleisöä
13:00 WFA YJ ONS/2 1 - 1 (0, 1)   50
30.08.2020 - 1. kierros Yleisöä
13:30 FC Sport-j HauPa 4 - 0 (1, 0)   45
14:00 SeMi FC United 4 - 1 (3, 0)   37
16:00 RoPS ONS/3 1 - 3 (1, 2)   Rovaniemen Keskuskenttä 70
05.09.2020 - 1. kierros Yleisöä
13:00 TP-47 FC United 3 - 0 (1, 0)   15
08.09.2020 - 1. kierros Yleisöä
18:30 HauPa RoPS 4 - 0 (1, 0)   Länsituulen tekonurmi 30
12.09.2020 - 1. kierros Yleisöä
15:00 ONS/3 FC Sport-j 2 - 6 (1, 2)   25
17:00 HauPa WFA YJ 1 - 1 (1, 0)   30
13.09.2020 - 1. kierros Yleisöä
12:00 FC United RoPS 3 - 4   Tellushalli 15
15:30 ONS/2 SeMi 4 - 1 (2, 0)   37
17:00 TP-47 OBC 4 - 1 (4, 0)   20
19.09.2020 - 1. kierros Yleisöä
13:00 FC Sport-j OBC 4 - 0 (2, 0)   45
13:00 WFA YJ ONS/3 0 - 1 (0, 0)   15
13:00 FC United ONS/2 1 - 3 (1, 2)   20
15:00 SeMi HauPa 1 - 2 (1, 1)   13
03.10.2020 - 1. kierros Yleisöä
13:00 OBC RoPS 5 - 0 (3, 0)   Castrenin kenttä 50
10.10.2020 - 1. kierros Yleisöä
13:00 RoPS TP-47 0 - 5 (0, 2)   Saarenkylän urheilukenttä 55